להגיע לבית משלכם
ולשלם כמה שפחות

ביטוח משכנתא הינו ביטוח ייעודי, מסוג ריסק שאינו כולל רכיב של חסכון, הוא אינו מהווה חלופה לביטוח החיים או לקופות צוברות. הכיסוי בביטוח זה הוא למקרים של מוות ומטרתו היא החזר כספי הלוואת המשכנתא לבנק במקרים בהם המבוטח (הלווה) נפטר. חברת הביטוח לוקחת על עצמה לשלם לבנק את סכום ההלוואה שטרם נפרע.
במרבית המקרים בהם נרכש ביטוח חיים למשכנתא, הפרמיה החודשית לתשלום שעל המבוטח לשלם יורדת בהדרגה ככל שהמבוטח מתקדם בהחזר ההלוואה ובהתאמה קטן הסכום שתשלם חברת הביטוח באירוע מזכה (מוות).

ביטוח משכנתא מיועד עבור כל מי שרוכש נכס חדש. רבים מתלבטים האם הם זקוקים לביטוח חיים או לא. לביטוח כזה יש יתרונות רבים, אך עבור אלה שמתכוונים לקחת משכנתא לא מדובר בבחירה – הם חייבים לרכוש ביטוח חיים למשכנתא כחלק מתנאי ההלוואה. 
תנאי הקבלה לביטוח תלויים בהתאם לחיתום הרפואי של המבוטח.
ביטוח חיים מגן עליך וגם על הבנק. לקחת הלוואה כדי לעמוד בתשלום הסכום הענק של הדירה החדשה. הגורם שנתן לך את ההלוואה, רוצה להיות בטוח שהכסף יוחזר לו בכל מקרה ולכן קיים סעיף של ביטוח חיים בביטוח המשכנתא. כך יודע הבנק שגם במקרה פטירה של אחד הלווים, יש מקור שיבטיח כי כל הכספים יוחזרו. אבל, ביטוח החיים הכלול בא גם לטובתך. כשאתה יודע שקיים אותו מקור שיכסה את התשלום במלואו, אתה יודע כי משפחתך תוכל להתמודד עם תשלום המשכנתא גם במקרה של אסון. ביטוח משכנתא דואג גם לעתיד שלך ושל משפחתך.

את ביטוח המשכנתא ניתן לרכוש ישירות דרך הבנק או באופן פרטי דרך סוכנות ביטוח (שאותה הלווה יכול לבחור). 
רכישת הביטוח באמצעות סוכן ביטוח כדוגמת מדנס, משתלמת יותר ללווה משום שהסוכן יכול להשיג פוליסות בתנאים ובמחירים משתלמים הרבה יותר מאשר הבנק יכול להציע. 
החיסכון של רכישת הפוליסה לביטוח המשכנתא באמצעות סוכן הביטוח, לעיתים, יכול להגיע לעשרות אלפי ₪ לאורך חיי הפוליסה.

קבע פגישה עם סוכן ביטוח