ביטוח בריאות

הדאגה הגדולה ביותר שלנו

למה חשוב ביטוח בריאות פרטי

המצב במערכת הבריאות הציבורית בישראל מוכיח עד כמה ביטוח בריאות פרטי הוא כלי חשוב, חיוני וקריטי לבריאותם של האזרחים ותושבי הקבע. ראשית, הביטוח הרגיל והבסיסי מתאים בעיקר לצעירים אשר אינם חווים בעיות בריאות יוצאות דופן. הביטוח הופך להיות לא רלוונטי במקרי חירום או כאשר מתגלה מחלה קשה. שנית, הביטוח הרגיל מקנה תנאים פחות נוחים עבור המבוטח. בביטוח של קופות החולים לא ניתן לשלוט על הרופא המטפל, לקצר תורים או לקבל את הטיפול האופטימאלי עבור הלקוח. ביטוח בריאות פרטי יכול להציל חיים ולכן כדאי לחשוב עליו בתור השקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך. זהו ביטוח אשר מטרתו בראש ובראשונה להבטיח קבלת טיפול רפואי מהיר, יעיל ואידיאלי עבור הנסיבות הקיימות. ביטוח הבריאות הפרטי בא לידי ביטוי כאשר הביטוח הבסיסי אינו מספיק וכאשר הלקוח נדרש לגרור הוצאות גבוהות על תרופות, טיפולים, אבחונים וכדומה.

למה לבחור ביטוח בריאות אצלנו

» תכניות ביטוח הבריאות של ורסנו ביטוחים מיועדת לתת לך ולבני משפחתך מענה למגוון שירותים רפואיים מתקדמים אשר אינם נכללים (או כלולים באופן חלקי) בסל השירותים של מערכת הבריאות הציבורית.

» בנוסף, בורסנו ביטוחים תטופל על ידי סוכן ביטוח, נבחר ונרכיב עבורך בקפידה את תכנית ביטוח הבריאות המתאימה לך ביותר על פי צרכיך המיוחדים, לפי פוליסות הפרט של חברות הביטוח המובילות בישראל – במטרה להבטיח קבלת שירות זמין ואיכותי, ללא תלות בוועדות שונות של קופת החולים.

» החשוב – מכל ורסנו ביטוחים תלווה אותך ותמצא לצדך ברגעים הקשים והחשובים לך – ברגעי האמת. הלו, הרי בדיוק בשביל זה אנחנו מסתייעים בסוכן הביטוח האישי.

איך אנחנו יכולים לעזור?

פגישה עם סוכן ביטוח